Lech KaczyÅ | Spotkanie Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
21701
single,single-post,postid-21701,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
art_20110715_094027

Spotkanie Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

W niedzielę 8 maja br. w sali hotelu Victoria w Warszawie odbyło się spotkanie Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Spotkanie miało charakter organizacyjny – powołani zostali na nim koordynatorzy regionalni oraz dwie komisje: programowa i organizacyjna.
Wziął w nim udział prezes PiS Jarosław Kaczyński, który podczas briefingu prasowego przyznał, że liczy na zaangażowanie w politykę niektórych członków Ruchu.

– Ruch im. Lecha Kaczyńskiego to wzmożenie aktywności społecznej – powiedział prezes PiS -Także w tym sensie, że uważam, że tworzy się zasób ludzi bardzo interesujących, w wielu dziedzinach kompetentnych, do których można się odwoływać i to w sposób bezpośredni; my liczymy, że niektórzy z nich znajdą się na naszych listach wyborczych – dodał.

W powołanej w niedzielę komisji programowej Ruchu zasiadają m.in. prof. Zdzisław Krasnodębski oraz dr Barbara Fedyszak-Radziejowska.