Lech KaczyÅ | Spotkanie władz Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
21703
single,single-post,postid-21703,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
art_20110722_093549

Spotkanie władz Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

W piątek 15 lipca br. odbyło się w Warszawie spotkanie władz Ruchu Społecznego w którym uczestniczyli wszyscy koordynatorzy regionalni Ruchu w Polsce. Każde województwo ma już swojego koordynatora regionalnego. Informacje o władzach Ruchu można znaleźć na nowej właśnie uruchomionej stronie Ruchu Społecznego pod adresem www.lechkaczynski.pl.

Po spotkaniu, które miało miejsce w Sejmie RP odbyła się konferencja prasowa na której lider Ruchu Minister Maciej Łopiński, Minister Jacek Sasin oraz Poseł na Sejm RP Ryszard Terlecki poinformowali o bieżących działaniach Ruchu. Dziennikarze zostali poinformowani m.in., o tym że do sądu wpłynęły dokumenty rejestracyjne stowarzyszenia Ruch Społeczny im. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

Na stronie www.lechkaczynski.pl został uruchomiony system elektronicznego zgłaszania osób chcących wesprzeć działania Ruchu.