Lech KaczyÅ | Warta honorowa przed Pałacem Prezydenckim 15 sierpnia br.
20413
single,single-post,postid-20413,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
OFICJALNA WIZYTA PREZYDENTA RUMUNII W POLSCE

Warta honorowa przed Pałacem Prezydenckim 15 sierpnia br.

Zaproszenie do udziału w warcie honorowej wystawianej w hołdzie Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu oraz wszystkim ofiarom tragedii smoleńskiej.

Pałac Prezydencki, 15 sierpnia 2014 r., godz. 8.00-9.00

W dniu Święta Wojska Polskiego, 15 sierpnia 2014 r. już po raz piąty grono osób uhonorowanych orderami i odznaczeniami za zasługi dla Rzeczpospolitej wystawi przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie półgodzinną wartę honorową w hołdzie delegatom narodu którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku w drodze do Katynia: Zwierzchnikowi Sił Zbrojnych, Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu, jego Małżonce, Generalicji i wszystkim uczestnikom tragicznego lotu.

Zbiórka została wyznaczona na godzinę 8:00 przed pomnikiem Prymasa Stefana Wyszyńskiego, skąd nastąpi przemarsz pod Pałac Prezydencki. Podczas Warty (8:30-9:00) ponowimy apel o godne upamiętnienie Ofiar tragedii smoleńskiej pomnikiem na Krakowskim Przedmieściu. Po jej zakończeniu udamy się do archikatedry św. Jana, gdzie o godz. 9:30 rozpocznie się msza święta w intencji Ojczyzny i jej utraconych elit.

Byłoby wielkim zaszczytem powitać Państwa wśród uczestników uroczystości lub wśród osób jej asystujących. Serdecznie zapraszamy.

W imieniu organizatorów:
Andrzej Perlak, działacz NSZZ „Solidarność”
prof. Jan Żaryn, prezes Stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza

kontakt: spjn.spjn@gmail.com