Lech KaczyÅ | Zgromadzenie Obywatelskie „Czas na zmiany”
21391
single,single-post,postid-21391,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
art_20140718_231003

Zgromadzenie Obywatelskie „Czas na zmiany”

W sobotę 19 lipca o godzinie 12:00, w Centrum Expo XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpocznie się Zgromadzenie Obywatelskie „Czas na zmiany”.

W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyło się wczoraj spotkanie Zespołu Koordynacyjnego Zgromadzenie Obywatelskie, w skład w którego wchodzą środowiska jednoczącej się prawicy. Zespół Koordynacyjny rozmawiał o szczegółach wspólnie organizowanego w najbliższą sobotę Zgromadzenia Obywatelskiego „Czas na zmiany”.

W skład Zespołu Koordynacyjnego wchodzą m.in. NSZZ „Solidarność”, Kluby Gazety Polskiej, Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, Solidarność Rolników Indywidualnych, Akademicki Klub Obywatelski im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prawica RP, Stronnictwo Ludowe PSL „Piast”, Stowarzyszenie Morskie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz poseł na Sejm RP Andrzej Smirnow.

Podczas spotkania planowano wspólną organizację Zgromadzenia Obywatelskiego „Czas na zmiany”, które odbędzie się w najbliższą sobotę w Warszawie. Uczestnicy spotkania wyrazili dalszą chęć jednoczenia środowisk prawicowych i patriotycznych oraz zacieśnianie współpracy przy organizacji wspólnych przedsięwzięć. Członkowie Zespołu podkreślili, że ma on formułę otwartą. Wyrazili też nadzieję, że będą do niego dołączać kolejne środowiska prawicowe.

Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego serdecznie zaprasza do udziału w/w Zgromadzeniu Obywatelskim.